Home – Copy

Protěž
má 60!

Vítej na stránkách, kde najdeš vše k oslavám výročí 60 let 44. skautského oddílu Protěž Praha.

16.‒17. 9. 2023

Klášter Zásmuky

Chceš mít všechny informace?

Nejsi v žádné z protěžáckých mailových konferencí? Vyplň svůj mail a nic ti neunikne:

Co zažijeme?

Celou akci pojímáme jako oslavu. Čeká nás společný program, ale i mnoho času na poklábosení. Těšit se můžete na přípitek, možnost si zavzpomínat, zasportovat nebo jen tak odpočívat.

Buďte připraveni, celý program vám budeme postupně odtajňovat.

Doprava na akci

Pro dopravu na akci je možné využít dopravu veřejnou, cyklistickou  nebo autem. Pro usnadnění zřídíme koordinační tabulku pro případ, že byste měli volné místo v autě. Veškeré důležité informace budeme včas sdílet.

Z Prahy doporučujeme využít bus č. 381 do zastávky Zásmuky, nám., odkud je areál vzdálen 200 m. Celá cesta trvá přibližně hodinu a deset minut.

Cesta autem

Přijet lze určitě i autem. Parkování na místě bude možné na náměstí či v blízkém okolí.
Kudy jet autem z Prahy? Na východ přes Uhříněves, Říčany a Kostelec n. Černými lesy. Cesta trvá cca 45 minut.

Nech se naladit

Zavzpomínej na oslavu Protěž Sobě před deseti lety v Olivově léčebně v Říčanech. Tehdy nám bylo padesát.

Rádi byste nám sdělili cokoliv? Napište nám na mail události:

protez60@skaut.cz

O události informujeme zde, mailem a také na facebookové události. Podívejte se, na koho se můžete těšit nebo kamarády pozvěte. Přidejte se k události na facebooku a sdílejte nebo šiřte ústně. Ale hlavně doražte, bude to stát za to!