Home_full version to be published – Copy

Protěž
má 60!

Vítej na stránkách, kde najdeš vše k oslavám výročí 60 let 44. skautského oddílu Protěž Praha.

16.‒17. 9. 2023

Klášter Zásmuky

Chceš být informovaná?

Nejsi v žádné z protěžáckých mailových konferencí? Vyplň svůj mail a nic ti neunikne:

kdo tě zve?

S kým se uvidíte? Událost je jedinečnou možností jak potkat staré známé, Protěžačky, Protěžáky, jejich přátele, ale také současné vedoucí a členy. Anebo si jen užít klidný víkend plný zábavného programu.

Co zažijeme?

Čeká nás společný program, ale i mnoho času na poklábosení. Nebude chybět přípitek, můžete si i zasportovat nebo jen
tak odpočívat.

Doprava na akci

Na akci se bude možné dostat autobusem, lze zaparkovat před areálem vlastním vozem nebo můžete dojet třeba na kole. Veškeré důležité informace budeme včas sdílet.

Kudy jet autem z Prahy? Na východ přes Uhříněves, Říčany a Kostelec n. Černými lesy. Cesta trvá cca 45 minut.

Nech se naladit

Zavzpomínej na oslavu Protěž Sobě před deseti lety v Olivově léčebně v Říčanech. Tehdy nám bylo padesát.

Rádi byste nám sdělili cokoliv? Napište nám na náš mail:

Podívejte se, na koho se můžete těšit, nebo kamarády pozvěte. Přidejte se k události na facebooku, sdílejte, nebo šiřte ústně, ale hlavně doražte. Bude to stát za to!